Tendencijos / OPTI 2020

OPTI 2020 – puiki galimybė vienoje vietoje pamatyti daugiau nei 600 skirtingų ekspozicijų ir skirtingų prekės ženklų. Miunchene vykstanti OPTI 2020 paroda leido mums pamatyti itin daug rinkoje gerai žinomų ir dar tik pirmuosius metus gyvuojančius prekės ženklus, pamatyti kas yra svarbu kūrėjams. Išskyrėme 4 ryškiausias tendencijas, bet svarbiausia yra tai, kad akiniai – kiekvieno mūsų asmenybės dalis, tad renkantis naujus akinių rėmelius ar saulės akinius, visada rekomenduojame rinktis tai, kas yra Jums artima!

Ekologija ir tvarumas

Šiemet didelį įspūdį paliko SEA2SEE, kurie įkvepia rūpintis tuo, kaip vartojame, ką vartojame ir kodėl. Tai ne tik prekės ženklas, kuris ugdo naują požiūrį, tai judėjimas pokyčių link. SEA2SEE gamina rėmelius ir saulės akinius, kurie yra gaminami surenkant ir perdirbant šiukšles iš vandenynų.

Spalvos – natūralūs atspalviai

Šią tendenciją galima pastebėti tiek rėmelių, tiek lęšių spalvų gamoje: smėlio, rudos, žalsvos, pilkos atspalviai kuria lengvumo įspūdį, juos lengva derinti su kitais aksesuarais. PREGO – tai danų dizaino prekės ženklas, kurių naujausia kolekcija gausi naturalių žemės atspalvių.

Formos – kuo įvairesnės ir drąsesnės

Rėmelių ir akinių forma – gali pagyvinti, keisti mūsų įvaizdį, išryškinti arba paslėpti tam tikrus veido bruožus arba atlikti funkciją, tačiau tuo pačiu likti nepastebimi. Jei šiais metais norite eksperimentuoti – kviečiame būti drąsiais. Pabandykite atitrūkti nuo įprastų apvalių, ovalių ar stačiakampių formų – išbandykite kažką labiau kūrybiško, netelpančio į standartus. OPTI 2020 išsiskyrė MAD IN ITALY. Šis prekės ženklas pasižymi tikra italų meistryste, kuomet viskas, nuo idėjos iki galutinio produkto yra palydima tų pačių rankų prisilietimo.

Medžiagos – suteikia unikalumo

Tai, iš ko pagaminti akiniai – gali būti labai svarbus aspektas vertinant ne tik tai, ar akinius nešioti yra patogu, bet ir tai, kokius pojūčius jie sukelia juos nešiojant. Sidabras ar titanas, o galbūt mediena, akmuo arba ragas, o gal šių  medžiagų kombinacija, akinius nešiojančiam žmogui suteikia ne tik žinojimą, jog akiniai yra vertingi, bet ir suteikia naujų pojūčių. Prekės ženklas EINSTOFFEN kalba apie unikalumą, nesenstantį dizainą bei detales. Tai savotiškas ir laikui nepavaldus rokenrolas!