„Carrera“ akinių rėmeliai gerai nuotaikai

Jei visada mėgote būti išradingi ir kūrybingi – naujieji „Carrera“ akinių rėmeliai kaip tik Jums! Išlaisvinkite savo fantaziją bei būkite išskirtiniai, šiuos akinių rėmelius bus lengva derinti ne tik pagal nuotaiką, bet ir padės pabrėžti kiekvienos dienos skirtingą įvaizdį.

„Carrera“ 5023 ir 5022 modeliams lemta tapti sezono aksesuaru, įkvėti jau ikona tapusių „Wayfarer“ ir itin madingų apvalių siluetų, šie akinių rėmeliai išsiskiria itin lengva metaline konstrukcija su išradinga sistema, leidžiančia lengvai pakeisti priekinę  dalį.

round

Kiekvienas akinių rėmelių modelis turi net kelias, populiariausių sezono raštų ir spalvų variacijas: karališka jūros mėlyna, žydra, klasikinės pilka ir juoda spalvos, vyšnių raudona, vėdrynų geltona, rausva bei keli itin madingi ir geometriniai raštai, pagyvinsiantys Jūsų įvaizdį. Šie „Carrera“ akinių rėmeliai su keičiamomis priekinėmis dalimis leis ne tik kasdien atrodyti vis kitaip, bet ir derinti akinius pagal savo nuotaiką ar stilių. „Carrera“ 5023 ir 5022 akinių rėmelių modelių ieškokite „Vision Express“ optikos salonuose Vienuolio g. 14 ir Gedimino pr. 3A Vilniuje.

wf