OPTI tarptautinė paroda Miunchene

2019-ųjų sausio 25-27 dienomis, į Miunchene vykstančią tarptautinę akinių industrijai skirtą parodą „OPTI 2019“, sugūžėjo ne tik akinių entuziastai, bet ir regėjimo specialistai, mados ir gyvenimo stiliaus tinklaraštininkai iš viso pasaulio. Parodoje buvo apžvelgiamos ne tik technologinės naujovės, skirtos regėjimo korekcijai, tačiau ir naujausios akinių rėmelių, saulės akinių tendencijos, viso pasaulio akinių kūrėjų kolekcijos, vyko diskusijų forumas, kuriame buvo diskutuojama apie naujoves optometrijos srityje.

BLOGGER SPECTACLE APDOVANOJIMAS

VISION EXPRESS šioje parodoje dalyvavo ne tik renkant naujausias ir gražiausias rėmelių, saulės akinių kolekcijas savo klientams, tačiau ir padėjo išrinkti 2019-ųjų OPTI parodos, BLOGGER SPECTACLE nominacijos nugalėtoją. Parodoje dalyvavo daugiau nei 630 dalyvių, daugiau nei iš 40 valstybių, tad galima drąsiai sakyti, kad tai – viena svarbiausių parodų, skirtų akinių ir optometrijos naujienoms pristatyti.

BLOGGER SPECTACLE nominacija yra įteikiama jau kelis metus iš eilės, ji leidžia rinkos naujokams ne tik įgauti daugiau pasitikėjimo, ne tik sulaukti pripažinimo, tačiau ir būti labiau pastebimais. Šių metų nugalėtojas – Kinijos prekės ženklas ROUNDER ROUNDER. Tai subtilia ekstravagancija ir išskirtiniu stiliumi pasižymintis prekės ženklas, kurio kolekcija „Flowery Life“ viso pasaulio tinklaraštininkus nustebino išskirtiniu dizainu ir nukėlė į pavasario ir vasaros prisiminimus. 

AKINIŲ RĖMELIŲ IR SAULĖS AKINIŲ TENDENCIJOS – KŪRĖJŲ PASAKOJIMAI

VISION EXPRESS parodoje turėjo galimybę susipažinti su išskirtinio pripažinimo sulaukusiais prekių ženklais ir jų kūrėjais: Coblens, EINSTOFFEN, šalnų akiniai, HEADRIX, KBL akiniai, MARKUS T ir Wagner + Kühner GmbH. Kolekcijos ne tik buvo įstabios savo grožiur ir naudojamomis technologijomis, jų kūrimui, tačiau ir stebino kūrėjų istorijomis, ką jiems reiškia akiniai ir kokia yra jų istorija.

Tad „OPTI 2020“ parodoje dayvausime ir kitamet – juk tai akinių entuziastų renginys, kuriame susitinka inovacijos, mada ir stilius, puiki atmosfera ir nepriekaištingas vokiškas preciziškumas!