Modernūs TOM K / PREGO

Dar vienas OPTI 2020 atradimas – TOM K kolekcija iš PREGO. Moderni, unikalaus dizaino saulės akinių kolekcija, kurią PREGO sukūrė bendradarbiaudami su Tom Kristensen – garsiu danų lenktyniniku. Kolaboracijos misija – klasikinių saulės akinių kolekcija, šiuolaikiškai ir stilingai asmenybei.

TOM K saulės akinių kolekcija išsiskiria plačiu modelių pasirinkimu. Visi rėmeliai yra gaminami iš itin aukštos kokybės medžiagų, tomių kaip anglies pluoštas – puikiai tiks lengvumą vertinantiems ir itin aktyvų laisvalaikį megstantiems, acetato, aliuminio ir magnio lydynio ar titano rėmai tikrai stebina savo patogumu ir dizainu. Visos medžiagos yra kruopščiai atrinktos atsižvelgiant į unikalias medžiagų savybes, sustiprinant prekės ženklo idėją – tiesiogiai ją siejant su automobiliu sportu. Visi TOM K saulės akinių modeliai yra su išgraviruotu Tom Kristensen parašu!

Ir tai dar ne viskas! TOM K saulės akinių kolekcija ypatinga ir tuo, jog visų saulės akinių lęšiai yra išskirtinai aukštos kokybės, priklausomai nuo modelio pilkai ar žaliai tonuoti arba poliarizuoti, su antirefleksine danga. Net ir parinktos lęšių spalvos yra dėl geresnio spalvų kontrasto ir gylio suvokimo – tai puikiai įvertins vairuojantys, ypač apniukusią dieną! Kitas labai svarbus aspektas – visi modeliai gali būti