Akiniai Jūsų asmenybei

Mes tikime, kad stilingi akinių rėmeliai – stilingas žvilgsnis į pasaulį, kad akiniai – tai ne tik regėjimo korekcijos priemonė, bet ir aksesuaras, bylojantis apie žmogaus charakterį, gyvenimo būdą ir stilių. „Vision Express“ specialistai Jums paruošė kelis patarimus, kaip išsirinkti geriausiai Jūsų charakterį bei stilių atitinkančius akinių rėmelius arba saulės akinius. 

Minimalizmas

Minimalistinio stiliaus akinių rėmeliai ar saulės akiniai leis jaustis užtikrintai, visada elegantiškai ir subtiliai. Modernios gaminių medžiagos ir ergonomiškas akinių dizainas užtikrins maksimalų komfortą, klasikinės formos tiks verslo atstovo įvaizdžiui tiek darbe, tiek kitomis progomis. Rinkitės klasikines aukso, sidabro, juodą spalvas bei įvairius pilkos ir rudos atspalvius.

minimal

 

Karščiausių stiliaus naujovių gerbėjams

Atskleiskite savo kūrybinį polėkį, energiją ir meilę madai! Rinkitės modernių formų, netradicinių spalvų bei tekstūrų akinių rėmelius ir saulės akinius. Tinkami akiniai padės Jums išreikšti ryškų charakterį ir asmenybę, leis atrodyti žaismingai ir tuo pačiu mėgautis aukšta gaminių kokybe, kuri užtikrins maksimalų komfortą.

fashion

 

Maištingoms sieloms

Odinė striukė ir saulės akiniai – neatsiejama gyvenimu besimėgaujančių ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių personų. Rinkitės itin tamsių spalvų arba veidrodinių lęšių saulės akinius. Ryškūs ir kontrastingi spalvų deriniai pabrėš Jūsų griežtą, ir tuo pačiu žaismingą būdą.

rock

 

Romantikams

Tikriems svajotojams siūlome rinktis pastelinius ramių spalvų tonus, subtilių glotnių linijų akinių rėmelių ir saulės akinių formas. Modeliai gali būti papildyti neryškiomis detalėmis, drąsesniems siūlome rinktis vintažinius, retro stiliaus rėmelius, akinius nuo saulės, kurie padės atsiskleisti Jūsų romantiškam polėkiui.

romantika

 

Prabangos mėgėjams

Jei būti žingsneliu priekyje mados pasaulyje yra Jūsų moto – rinkitės aukščiausios kokybės, rankų darbo akinių rėmelius ir saulės akinius, kurie pabrėš Jūsų charakterį ir subtilų, išieškotą skonį. Išraiškingų formų akiniai su išskirtinėmis detalėmis taps puikiu Jūsų įvaizdžio akcentu!  

luxury

 

Linkime rasti būtent Jūsų asmenybę atspindinčius ir mylimus akinių rėmelius ar saulės akinius. Mėgaukitės maksimaliu komfortu nešiojant akinius ir stebinkite aplinkinius savo kerinčiu žvilgsniu bei išskirtiniu stiliumi! Laukiame Jūsų „Vision Express“!