„Lindberg“ paslaptys

Subtilus modernumas, elegancija ir išskirtinis lengvumas – jei taip Jūs įsivaizduojate akinius, tuomet Jūsų pasirinkimas turėtų būti LINDBERG akinių rėmeliai arba saulės akiniai. „Lindberg“ prekės ženklo tikslas, kad ne vardas, o produkto kokybė kalbėtų už save. Šio gamintojo akinių rėmeliai ar saulės akiniai nėra vien prabangus aksesuaras, jie atskleidžia pasauliui Jūsų išskirtinį požiūrį į gyvenimą, vertybių, tokių kaip kokybė ir unikalumas puoselėjimą. Kiekvienas šio prekės ženklo kūrinys įkūnija estetiką, novatoriškumą ir nepirekaištingą rankų darbą.

4

Didelis dėmesys meistrystei

„Lindberg“ akinių rėmelių ir saulės akinių rėmelių gamyba yra paremta Daniška dizaino tradicija, kuri atsiskleidžia per klasikinės elegancijos elementus ir išskirtinį dėmesį detalėms. Tokių akinių rėmelių ar saulės akinių, kaip „Lindberg“ daugiau nėra. Jie vieninteliai kuria ypatingą pasitenkinimą nešiojant akinius, o Jūsų įvaizdį ir pojūtį pavers itin harmoningus.
Slide1
Šiems akinių rėmeliams ir saulės akiniams pagaminti naudojamos naujausios technologijos ir, žinoma, meistrų rankų darbas. Dizaino paprastumas ir unikalus gamybos procesas užtikrina ne tik rėmelių lengvumą, bet ir tai, kad visi sujungimai tarp kojelių ir akinių lęšių, tarp nosies pertvaros ir akinių lęšių ir kitur yra pagaminti nenaudojant jokių varžtelių, kniedžių ar papildomų detalių. Dar vienas svarbus išskirtinumas – rėmelių spalvos yra išgaunamos naudojant elektrolizę, tad spalvos išlieka itin ilgą laiką nepakitusios. Maksimaliam Jūsų komfortui „Lindberg“ siūlo ir pagamintas iš titano, 1,1 mm storio akinių rėmelių kojeles, kurios užtikrins maksimalų komfortą ir lengvumo pojūtį!

Slide2

Individualus dizainas kiekvienam klientui

Akinių rėmelių forma, akinių lęšių forma, kojelių spalva, nosies pertvaros spalva, tekstūros ir modeliai – visa tai, jei norite, bus Jūsų pasirinkimas. „Vision Express“ optikos salone PLC „Panorama“ galėsite pasimatuoti ir įvertinti produktą, susipažinti su medžiagomis, iš kurių akinių rėmeliai ar saulės akiniai yra pagaminti bei, žinoma, susikurti unikalų savo akinių dizainą patys.

3

Tikrai verta užsukti ir bent pasimatuoti unikaliuosius „Lindberg“. O jei dar pritrūko argumentų, čia rasite visas garsenybes, kurios nešioja šio gamintojo akinių rėmelius ir saulės akinius. Iki susitikimo!

Lindberg www.lindberg.com