Super akiniai - super vaikams!

„KIDS BY Safilo“ tai vaikiški akinių rėmeliai, sukurti naudojant pažangiausias technologijas ir inovatyvias medžiagas. Idealus inovacijų bei komforto derinys sukurtas taip, kad atitiktų visus vaikų poreikius, ir tuo pačiu, visus tėvelių lūkesčius!

Kodėl akiniai nuo saulės vaikams yra būtini

„KIDS BY Safilo“ vaikiški akinių rėmeliai yra pagaminti Italijoje, naudojant itin lengvas ir saugias biomedžiagas. Rėmeliai pasižymi hipoalerginėmis savybėmis, gamybai naudojamos tik netoksiškos medžiagos. Akinių rėmeliai kurti atsižvelgiant į maksimalų patogumą vaikams: žaidžiant, šokinėjant ir užsiimant kasdiene veikla!

Akinių rėmeliai kurti taip, kad būtų užtikrintos pagrindinės, svarbiausios vaikiškų akinių savybės:

  • saugumas: akinių rėmeliai yra lankstūs, saugūs, be aštrių paviršių ir briaunų;
  • komfortas: akinių rėmeliai pasižymi ypatingu lengvumu bei stabilumu juos nešiojant. Dėl specialaus dizaino priekinės rėmelių dalies, akinių lęšiai padengia visą vaiko regėjimo lauką, taip užtikrinama maksimaliai veiksminga regėjimo korekcija.
  • atsparumas: akinių rėmeliai pasižymi išskirtiniu lankstumu, stabilumu. Pagaminti iš lengvai plaunamos medžiagos, kuri atspari deformacijai.
  • estetika: akinių rėmeliai yra sukurti į kūrybos procesą įtraukiant ir vaikus, kai grožio aspektas tampa svarbus vyresnėliams. patiems mažiausiams siūlomi akinių rėmeliai yra beveik nematomi, kad neblaškytų mažųjų akinukų nešiotojų, kad neslėptų vaiko veiduko.