Kaip priprasti prie naujų akinių

Pripratimas prie akinių – tai ne tik žmonių, įsigijusių pirmuosius korekcinius akinius problema, priprasti prie akinių turi ir tie, kurie šią regėjimo korekcijos priemonę naudoja ne vienus metus. Tai, kad daugelis žmonių turi priprasti prie naujų korekcinių akinių yra menka paguoda, tad „Vision Express“ specialistai dalinasi keliais patarimais, kad regėjimo komfortą pajustumėte greičiau ir lengviau.

Nešiokite akinius kasdien

Nešioti akinius kiekvieną dieną, ypač jei nepripratimo sukeliami pojūčiai, tokie kaip galvos svaigimas ar akių dirglumas yra ypač nemalonūs, skamba keistai, bet yra būtina. Nešioti korekcinius akinius yra privalu taip, kaip paskyrė ir rekomendavo specialistai, atsižvelgiant į tai, kad galite juos nusiimti jaučiant akių ar galvos skausmą, galvos svaigimą. Nemaloniems pojūčiams praėjus, vėl užsidėkite akinius.

pripratimas 1

 

Žiūrėdami į daiktus, judinkite galvą, o ne akis

Sunkiausiai prie akinių pripranta žmonės, pasirinkę progresinius akinių lęšius. Įsigijus akinius su tokio tipo lęšiais, pačioje pradžioje, norint sufokusuoti vaizdą į skirtinguose atstumuose esančius daiktus, stenkitės žvilgsnį kreipti kartu su galvos judesiu, o ne vien akis. Pripratimui išties prireiks ir šiek tiek laiko, ir praktikos, bet kai išmoksite tai padaryti natūraliai, praėjus laikui, galėsite džiaugtis puikiu regėjimu ir šauniu akinių pasirinkimu

Reguliariai valykite akinių lęšius

Norint greičiau priprasti prie akinių, labai svarbu rūpintis jų švara. Dulkės, pirštų antspaudai ar kitos dėmės dar labiau įtemps Jūsų akis, tad norėdami to išvengti reguliariai valykite akinių lęšius, bent vieną kartą per dieną, prieš užsidedant akinius. Akinių lęšių valymui naudokite tam skirtus valiklius bei specialaus audinio servetėles.

Saugokite savo akinius

Stenkitės nepalikti akinių bet kur, ypač akinių lęšiais žemyn, nes juos galite subraižyti. Neatsargumas paliekant akinius bet kur arba netyčia juos subraižius, gali tapti tik nemaloniu atsitikimu, kuris ne tik apsunkins pripratimą prie naujų akinių, bet ir priversiančiu Jus įsigyti naujus akinius, vietoj sulaužytų.

patar 2

 

Galiausiai, jeigu po 2-3 savaičių, Jūs vis dar patiriate diskomfortą nešiojant akinius, kreipkitės į „Vision Express“ specialistus, mes išsiaiškinsime nepripratimo priežastis bei pasistengime Jums padėti.