Patarimai, kurie leis Jūsų vaikui su akiniais jaustis puikiai!

Dažnai bijome ir klausiame savęs, kaip galime padėti vaikams su naujais akinukais jaustis gerai, ypač jei tai pirmieji vaiko akiniai. Nauji akinukai vaikams gali atrodyti, kaip tikrai didelis pasikeitimas jų gyvenime, prie kurio reikės priprasti, su kuriuo reikės susigyventi. Svarbiausia yra tai, kad mažieji akinukų nešiotojai jaustųsi patogiai, būtų pasitikintys savimi. Mūsų specialistai paruošė kelis patarimus tėvams, kurie padės įtikinti mažuosius, kad su akinukais jie atrodo puikiai, kad kiekvieną dieną žaidžiant jie tikrai netrugdo ir leidžia jaustis savimi pasitikinčiu bei laimingu.

vidines nutoraukos1

Leiskite vaikams patiems išsirinkti akinukus

Renkant vaikui akinius, būtinai atsižvelkite į jo nuomonę, pageidavimus ir savijautą. Žinoma, kad svarbu atsižvelgti ir į optikos salono konsultantų rekomendacijas, kokie akinių rėmeliai ar saulės akiniai geriausiai atitiktų aktyvų vaiko būdą bei veido formą, tačiau išklausyta vaiko nuomonė gali sukurti nuosavybės jausmą, kuris leis vaikui jaustis savimi pasitikinčiu su naujais akiniais.

Tegul akinių rinkimosi procesas tampa žaidimu

Renkantis akinius neskubėkite, leiskite vaikui priprasti prie kitokios aplinkos, susipažinti su akiniais. Tegul akiniukų matavimosi procesas būna tarsi žaidimas, kartu su vaiku išsimatuokite galybę modelių, nuo klasikinių iki nestandartinių, leiskite išsrinkti akinius Jums, juos pasimatuokite. Tokio pobūdžio žaidimas ne tik padės Jūsų vaikui priprasti prie akinių, tačiau ir ugdys jo stiliaus pojūtį, kaip skirtingų formų akiniai gali keisti įvaizdį.

Parodykite, kad akiniai gali būti įdomu

Žaismingos ir ryškios spalvos, skirtingos tekstūros bei formos, įvairios akinių dekoracijos leis mažiesiems išsirinkti tokius akinius, kurie padės atskleisti unikalią jų asmenybę. Neskubėkite vaikui išrinkti klasikinio modelio akinių, juk akinukai bus dalis jo gyvenimo, tegul ji būna sava.

vidines nutoraukos2

Akinius paverskite aksesuaru

Vyresniems vaikams ir paaugliams galite pasiūlyti rinktis akinius pagal jų mėgstamus prekės ženklus, galbūt leiskite išsirinkti net kelis akinių rėmelių modelius, kuriuos galės taikyti prie skirtingų drabužių. Tai padės akinius paversti labiau aksesuaru nei regėjimo korekcijos priemone, vėl gi suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Paaiškinkite akinių privalumus

Kartu su optikos konsultantu paprastai, vaikui suprantamai, paaiškinkite visus akinių privalumus: kaip akiniai leis mėgautis ryškiais vaizdais, leis džiaugtis geru regėjimu, padės jaustis komfortiškai. Taip pat paminėkite, kad patogūs ir tinkami akiniai neapribos vaiko judėjimo laisvės, jis galės ir toliau aktyviai sportuoti, žaisti, gerai matyti piešiant ar skaitant.

Akinių rinkimosi procesas, ne toks lengvas, kaip atrodo iš pirmo karto. Tai atsakingas momentas, kuris pradedamas nuo akinių parinkimo. Visuose VISION EXPRESS optikose dirbantis personalas visomis išgalėmis Jums padės, patars bei suteiks Jums ir Jūsų vaikui tinkamas žinias, kokius akinukus išsirinkti, kaip juos nešioti. Nepamirškite, kad vaikams yra būtini ir akinukai nuo saulės.

Mieli tėveliai, nepraleiskite progos pasirūpinti savo vaikų regėjimu ir Jūs. Dabar puikus metas pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu, visiems vaikams iki 18 metų DOVANOJAME akinių lęšius*

*daugiau informacijos apie akciją teiraukitės optikos salonuose.