Akinių rėmeliai pagal plaukų spalvą

Tam kad išsirinkti akinių rėmeliai kurtų harmoningą Jūsų įvaizdį, svarbu ne tik priderinti akinių rėmelių formą prie veido formos, bet ir tinkamai pasirinkti akinių modelio spalvą, kuri derėtų prie Jūsų plaukų atspalvio ir akių spalvos.

Šviesūs šiltų atspalvių plaukai

Medaus ar bronzos atspalvių plaukų savininkams puikiai tiks natūralių gamtos spalvų arba plono apvado metaliniai rėmeliai. Rinkitės šiltų spalvų rėmelius, tinkančius prie odos spalvos, venkite žalios ir mėlynos spalvų. Puikiai tinka geltona ar perlamutrinė spalva.

Slide2 Slide1

Šviesūs šaltų atspalvių plaukai

Identifikavus spalvų atspalvį itin lengva išsirinkti rėmelių spalvą. Jeigu plaukų spalva turi pelenų, lino ar šiaudų atspalvį, o veido oda šviesesnė, drąsiai rinkitės juodos, tamsiai mėlynos ar rudos spalvos rėmelius, kurie pagyvins Jūsų įvaizdį.

Slide1 Slide2

Tamsiai rudi arba juodi plaukai

Tamsių plaukų savininkams rekomenduojame išmėginti sidabro arba aukso spalvos rėmelius. Taip pat tinka atkreipkite dėmesį į „burgundiško vyno“ raudonos ar marmuro rašto rėmelius. Venkite juodos spalvos, nes ji gali apsunkinti veidą. Geras pasirinkimas – metalo ir gintaro atspalviai. 

Slide1 Slide2

Kaštonų atspalvio rudi plaukai

Renkantis akinių rėmelius ir derinant jų spalvą prie plaukų spalvos, apsibrėžkite kokio efekto norite pasiekti. Bendrai įvaizdžio harmonijai palaikyti rekomenduojame bet kurį šiltą atspalvį: varis, bronza, raudonai ruda, perlamutrinė. Šalti mėlynos ir žalios atspalviai kurs kontrastą su veidu. Eksperimentuokite.

Slide2 Slide1

Pilki arba žili plaukai

Šaltų pilkų atspalvių plaukų savininkai gali drąsiai mėginti tiek ryškius, tiek subtilesnius sidabro ar titano rėmelius. Svarbu įvertinti ne tik plaukų atspalvį, bet ir veido odos spalvą. Būkite atsargūs rinkdamiesi mėlyną ir žalią spalvas, kadangi jos gali sudaryti kontrastą su natūralia odos spalva.

Slide2 Slide1