Ryškios akimirkos – puikiausia dovana!

Gruodis – tikras švenčių karalius! Tikriausiai jau ne kartą teko pasukti galvą dėl dovanų artimiesiems bei draugams. Tinkamų dovanų paieškos neretai gali užtrukti išties nemažai laiko ir pareikalauti daug pastangų, tad mes Jums paruošėme tikrai šaunių, stilingų bei rūpestį ir meilę spinduliuojančių dovanų idėjų, kurios tikrai nudžiugins Jūsų artimuosius!

GIVENCHY – tai aristokratiškos elegancijos ir moteriškumo derinys, įkūnytas šio prekės ženklo akinių rėmeliuose. Subtilumas, laisvė ir drąsūs elementai sukurti pabrėžti moters grožį, įvaizdžiui suteikti aistros.

GIVENCHY akiniai

JIMMY CHOO akinių rėmeliai pasižymi išskirtiais puošybais elementais, kurie kuria užburiantį savimi pasitikinčios moters įvaizdį. Šio prekės ženklo skiriamasis bruožas – rafinuotumo ir sudėtingų detalių duetas, kuriantis neblėstantį elegantiškos moters siluetą kasdieniame gyvenime.

JIMMY CHOO akiniai

HUGO BOSS vyriški akinių rėmeliai sužavės ne tik vyrus, bet ir jų antrąsias puses. Šio prekės ženklo modeliai pasižymi novatorišku dizainu bei išieškotais, itin estetiškais sprendimais. Subtilumas, rafinuotumas ir elegancija!

HUGO BOSS vyriški akiniai

MARC JACOBS – prabanga ir įspūdingomis formomis žavintys akinių rėmeliai nepaliks abejingų. Aukščiausia kokybė ir išskirtinis dėmesys detalėms!

MARC JACOBS akiniai

Geras regėjimas ir ryškios akimirkos taps puikiausia dovana Jūsų mylimam žmogui, kurį norite nustebinti. Daugiau išskirtinių prekės ženklų ieškokite visuose VISION EXPRESS optikos salonuose! Gražių ir jaukių švenčių!