„Aviator“ akinių formos atgimimas

Akinių nuo saulės tendencijos keičiasi kasmet, tačiau „Aviator“ rėmelių modelis savo populiarumu nenusileidžia ir išlieka itin mėgiamas tiek saulės akinių nešiotojų, tiek dizainerių. Šis modelis sukurtas 1937 metais ir iš pradžių buvo skirtas JAV oro pajėgų atstovams, atsižvelgus į jų profesinius poreikius, vėliau pamėgtas ir išgarsintas Holivudo žvaigždžių. Dabar šį akinių nuo saulės modelį galima įvardinti, kaip legendinį ir itin populiarų aksesuarą tiek tarp moterų, tiek ir tarp vyrų. Šis, jau klasika tapęs modelis kiekvienais metais atgimsta vis tobulesnis ir įdomesnis, dizaineriai atranda naujų interpretacijų eksperimentuodami su formomis ir medžiagomis.

„Aviator“ transformacija

Vienas populiariausių ir savo modernumu išsiskiriantis yra „Aviator“ modelis su kampuotais lęšiais. Rėmelio konstrukcija dar vis išlikusi klasikinė – plonas metalinis rėmelis.

Slide2 Slide1 Slide3

Kita „Aviator“ saulės akinių interpretacija išsiskiria savo netradicine konstrukcijos forma. Svarbiasias ir ryškiausias bruožas – netradicinės lašo formos lęšiai, šiek tiek primenantys pirmuosius, pilotams skirtus saulės akinius. Tai tikras neoromantizmo žavesys!

Slide1 Slide2 Slide3

Mėgstate minimalizmą ir ieškote kažko ypatingo? Rinkitės „Aviator“ modelius su veidrodiniais arba spalvotais lęšiais. Vienalytis dizainas modeliui suteiks unikalumo. Futuristinės spalvos drąsiems!

Slide2 Slide1 Slide3

Itin įdomus ir tikrai šiandien populiarus yra „Aviator“ ir „Clubmaster“ derinys. Akinių lęšių forma išlieka klasikinė – lašo formos, tačiau modelis yra papildytas griežtesne antakių linija. Išmėginkite!

Slide1 Slide2 Slide3

Dar viena išsiskirianti tendencija, kelių spalvų akinių lęšiai. „Police“ prekės ženklas „Aviator“ modelį transformavo beveik neatpažįstamai. Tai itin šiuolaikiška interpretacija, kurios unikalumas yra kelių spalvų akinių lęšiai, komponuojami su tradicine „Aviator“ modelio viršutine rėmelių pertvara.

Slide1 Slide2 Slide3

Siekiant kuo didesnio išskirtinumo ir unikalumo, dauguma prekės ženklų transformuoja arba apjungia populiariausias akinių formas. Savo įvaizdį paįvairinkite ir Jūs!