Pavasario / vasaros spalvų TOP 10

Vasara jau visai ne už kalnų, o kad pasiruošimas šiam šiltajam sezonui būtų lengvas ir malonu, „Vision Express“ optika paruošė madingiausių 2016-ųjų pavasario / vasaros spalvų, pagal „Pantone“ spalvų paletę, akinių rėmelių derinius. 

Rožinis kvarcas

Raminanti ir švelni spalva, perteikianti rūpestį ir kurianti šiltą įvaizdį. Šis natūralus spalvos tonas primins giedrus saulėlydžius, nuo gerų emocijų paraudusius skruostus. Rausvus rožinio kvarco audinius derinkite su švelnia persikų, giedro dangaus mėlyna, pilkšva alyvine. Būkite lengvai nerūpestingi ir svajingi. 

Slide1

 

Švelnūs persikų tonai

Jau kelis sezonus itin mėgstama tiek mados industrijos atstovų, tiek klientų, švelni persikų oranžinė ir dabar išlieka viena svarbiausių šio sezono spalvų. Vyrauja ramesnis, labiau draugiškas ir gaivus šiltas atspalvis. Šią spalvą bus lengva naudoti kaip akcentą, puikiai derės su giedro dangaus mėlyna, pilkšva alyvine ir rožinio kvarco rausva.

Slide2

 

Giedro dangaus mėlyna

Lengvumo ir erdvės pojūtį suteikianti mėlyna spalva šį sezoną bus rami, veikianti paguodžiančiai. Mėlyna spalva ne tik bus puikus palydovas šį pavasarį, bet ir kurs harmoningo tiek su pasauliu, tiek su pačiu savimi, žmogaus įvaizdį. Giedro dangaus mėlyną derinkite su persikų, sodria jūros mėlyna, šilta vėdrynų geltona.

Slide3

Jūros įkvėpta mėlyna

Marianistinės tematikos įkvėpta, sodri mėlyna spalva, puikiai kontrastuojanti su ryškiomis ir žaismingomis spalvomis, leisiančiomis pasinerti į mintis apie artėjančias vasaros atostogas. Galimi net keli gyvybingi atspalviai, puikiai derantys su šaltos kavos rusvu atspalviu, vėdrynų geltona ir persikų spalvomis.

Slide4

Vėdrynų geltona

Nors dauguma pavasario spalvų yra pastelinės, tačiau kelios, tarp jų ir saulėta vedrynų geltona, padės kurti žaismingus ir energingus kontrastus. Ši spalva leis net niūrią dieną pasijusti laimingesniais, praskaidrins ne tik Jūsų, bet ir aplinkinių nuotaiką. Vėdrynų geltoną derinkite su mėlynais atspalviais ar pilkšvai alyvine.

Slide5

Žydra

Vandens žydrumo atspalvis, artimas žalios spalvos šeimai, puikiai kontrastuos su sodriu ir tamsiu mėlynos tonu, persikų oranžine, rožiniu kvarcu ar net šaltos kavos rusvu atspalviu. Ši spalva įkvepia aiškiam ir apibrėžtam įvaizdžiui.Slide6

Pilkos ir alyvinės draugystė

Šis pilkšvai alyvinis tonas bus pagrindas visai pavasario spalvų paletei. Jį galima naudoti tiek, kaip pagrindą visam įvaizdžiui, tiek kaip elementą, harmoningai apjungiantį kelias spalvas. Tai puiki alternatyva klasikinei pilkai spalvai, puikiai derės su ryškia žalia, šaltos kavos rusvu atspalviu ir gyvybinga raudona.

Slide7

Charizmatiška raudona

Itin energinga, įkūnijanti laisvą sielą spalva. Gelsvas raudonos spalvos tonas oponuoja į ne tokią pretenzingą, bet kartu ne mažiau stiprią energetiką turintį įvaizdį. Charizmatiška raudona puikiai derės su ryškia žalia, žydra ir sodriai mėlyna.

Slide8

Šaltos kavos gaiva

Šaltos kavos rudas atspalvis, kaip ir pilkšvai alyvinė, puikiai derės su daugeliu pavasario spalvų paletės tonų. Neutralus ir žemiškas tonas padės sukurti ramų, kupiną pasitikėjimo įvaizdį. Šią spalvą derinkite su giedro dangaus mėlyna, pilkšvai alyvine ir rožinio kvarco spalva.

Slide9

Ryški ir energinga žalia

Šis žalios spalvos atspalvis, lyg stiprus šviesos spindulys švelnioje pavasario spalvų paletėje. Energinga, stipri ir atvirumą spinduliuojanti spalva tikrai įkvėps drąsiems ir ambicingiems įvaizdžiams. Šį toną derinkite su įvairiais mėlynais atspalviais.

Slide10

 


Pagrindinė pavasario paletės spalvų užduotis – kurti žaismingą laimingo žmogaus įvaizdį su optimizmo akcentais. Nebijokite spalvų, derinkite jas drąsiai ir pamatysite, kad Jūsų įvaizdis bus išskirtinis bei įsimintas. Akinių rėmelių ir saulės akinių ieškokite „Vision Express“ optikos salonuose. Iki susitikimo!