„CAZAL“ – unikalaus dizaino filosifija

Didelis noras perteikti aistrą mylimam produktui bei idėją, kad unikalų įvaizdį bei asmenybę gali padėti atskleisti akiniai – tai „CAZAL“ prekės ženklo idėja, pavergusį pasaulį.

blog2

 

Išskirtinis dėmesys detalėms ir aistra akiniams išgarsino tiek patį „CAZAL“ prekės ženklą, tiek charizmatiškąjį jo kūrėją – Cari Zalloni. Šio dizainerio darbuose nuo pat pradžių atsispindėjo jo didelė aistra kūrybai, dėmesys produkto dizainui bei funkcionalumui. „CAZAL“ prekės ženklas dėl lengvai perprantamos ir artimos daugeliui žmonių idėjos – noro pasijusti unikaliu bei taip išlaisvinti savo asmenybę, yra mylimas ir gerbėjų šmaikščiai vadinamas „Cazzy“ jau nuo 1937-ųjų.

blog1

 

Išskirtinė dizaino filosofija

„CAZAL“ niekada nesiekė būti visų mylimas ir mėgiamas, niekada nesekė tendencijų, o jas kurė. Visa to rezultatas: unikalus akinių rėmelių bei saulės akinių dizainas, sulaukęs itin didelio pasisekimo visame pasaulyje. „CAZAL“ yra skirtas žmonėms, kuriems individualumas ir ekstravagancija yra neatsiejama gyvenimo dalis. 

blog3

 

Detalės

Stebinti reikia dažnai ir visada neįprastai! „CAZAL“ svarbus ne tik stilius ir dizainas, bet ir kokybė. Šio prekės ženklo gaminiams naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos bei prabangieji metalai, tokie kaip grynas titanas ar auksas. Kiekvienas akinių rėmelių ir saulės akinių modelis yra itin atidžiai vertinamas ekspertų, tai parodo didelę meilę akiniams, atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales. Tai buvo „CAZAL“ charizmatiškojo kūrybos genijaus Cari Zalloni darbo specifika, kuria ir šiandien vadovaujasi visa tarptautinė jo dizainerių komanda.

„CAZAL“ akinių rėmelių ir saulės akinių ieškokite mūsų optikos salone, Gedimino pr. 3A Vilniuje. Visus kviečiame užsukti ir pajusti išskirtinę „CAZAL“ dvasią. Naujausios „CAZAL“ kolekcijos pristatymą žiūrėti galite čia >>