Atskleiskite savo vidinį grožį su „Silhouette“!

„Silhouette“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai – tobulas ir kupinas harmonijos kūrinys. Išskirtiniai stiliaus elementai, nuolat stebinantis savitas ir unikalus dizainas, atspindintis Austrijos meistrų kokybę kuriant akinius jau nuo 1964 metų.

Silhouette-logo

Atskleiskite savo individualumą

„Silhouette“ kūrėjai siekia, kad kiekvienas žmogus, nešiojantis šio prekės ženklo akinių rėmelius arba saulės akinius, jaustų pasitikėjimą savimi ir spindėtų vidine stiprybe. Atskleiskite savo asmenybę nešiodami akinius ir mėgaukitės aukštos kokybės teikiamu komfortu, atitinkančiu aukščiausius Jūsų standartus ir lūkesčius!

1

Patogumas

Jauskitės nevaržomi ir mėgaukitės ryškiomis gyvenimo akimirkomis: „Silhouette“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai yra itin lengvi ir patogūs, lyg jų visai nebūtų. Inovatyvių techninių sprendimų dėka, šio prekės ženklo modeliai yra berėmiai. Akinių rėmeliams ir saulės akiniams pagaminti naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, tokios kaip: plastikas, metalas ir titanas, kuris tinka net itin alergiškiems žmonėms. 

3

 

„Silhouette“ akinių rėmelių ir saulės akinių ieškokite „Vision Express“ optikos salonuose Vienuolio g. 14 ir PPC „Akropolis“ Vilniuje .

Silhouette_(Unternehmen)_logo.svg www.silhouette.com