Saulės akinių tendencijos: 2017-ųjų pavasaris-vasara

Vis ryškesni pavasario saulės spinduliai  reikalauja tinkamos apsaugos mūsų akims. Pristatome ryškiausias 2017-ųjų pavasario-vasaros saulės akinių tendencijas, kad akių apsauga būtų ne tik tinkama, bet ir stilinga!

Geometrinės formos

Jei praėjusiais metais džiaugiatės dideliais saulės akiniais – puiki žinia Jums! Ši tendencija išlieka, tačiau daugelio taip pamėgtus didelius apvalios formos saulės akinius papildys geometrinės ar retro detalės, suteiksiančios Jūsų įvaizdžiui modernumo akcentą.

Merginos su dideliais saulės akiniais Dideli violetiniai akiniai nuo saulės moterims Dideli juodi akiniai nuo saulės moterims

Veidrodiniai akinių lęšiai

Būkite ryškūs, kaip niekad! Drąsių, ryškių spalvų veidrodiniai akinių lęšiai – geriausi šio pavasario-vasaros saulės akinių kompanjonai. Tai karščiausia tiek sportinio tipo, tiek klasikinio tipo akinių naujiena šį sezoną. VISION EXPRESS optikos salonai siūlo puikią ir tikrai stilingą išeitį korekcinių akinių nešiotojams, kurie nori turėti vienus akinius, tiek naudojimui patalpose, tiek apsaugai nuo saulės – FashionChrome akinių lęšiai. Šis produktas išskirtinis tuo, kad patalpoje Jūsų akiniai bus skaidrūs, o išėjus į lauką taps Jūsų pasirinktos spalvos su veidrodžio efektu! 

Merginos su spalvotais veidrodiniais saulės akiniais

Rudi moteriški akiniai nuo saulės su žalsvais lęšiais

Violetiniai akinių lęšiai su veidrodžio efektu

Paryškinta antakių linija

Vientisa rėmelio linija, sujungianti abu akinių lęšius, rodos sujungs skirtingus saulės akinių tipus ir ilgainiui taps klasika. Pagrindinis šios tendencijos bruožas – metalinių ir plastikinių konstrukcijų derinys, dvigubas rėmelis. Visa tai nejučia mums primins 9-ąjį dešimtmetį.

Merginos su juodais akiniais nuo saulės Juodi akiniai nuo saulės Moteriški saulės akiniai su juodais lęšiais

Renkamės auksą

Aukso atspalvių šį sezoną matysime itin daug: dominuos tiek pilno aukso rėmeliai, tiek kelių aukso atspalvių akinių lęšių kombinacijos su juodos spalvos akcentais. Būkite efektingi – spindėkite! 

Moterys su aukso spalvų saulės akiniais Akiniai su rudais lęšiais ir baltais rėmeliais Akiniai su auksiniais rėmeliais ir lęšiais

Saulės akiniai, lyg meno kūriniai

Detalės – vienas pagrindinių tiek akinių rėmelių, tiek saulės akinių akcentų šiuo šiltuoju metų laiku. Pasirinkimo įvairovė itin gausi, tad šį tendencija įtiks tiek gausiai puoštis mėgstantiems, tiek subtilaus minimalizmo gerbėjams: drąsiai rinkitės modelius puoštus gėlėmis, kniedėmis ar pagamintus iš blizgaus plastiko, nebijokite skirtingų metalo derinių! 

Merginos su saulės akiniais dekoruotais gėlėmis ir smulkiais brangakmeniais Rudi akiniai su pereinančio rudos spalvos efekto lęšiais Margaspalviai saulės akiniai su mėlynais lęšiais

Atraskite savo šio sezono mėgstamiausius saulės akinius VISION EXPRESS optikos salonuose! Ryškių įspūdžių ir saulėtų dienų!