Nepakartojami „Frency & Mercury“

Rankų darbo akinių rėmeliai ir saulės akiniai, simbolizuojantys amžiną aistrą kūrybai ir meistriškumo pažadą. Kiekvienas „Frency & Mercury“ kūrinys – tai Japonijos atspindys, pastebimas detalėse ir dizaine, jaučiamas nešiojant šiuos akinius. 

vid1

Atskleiskite savo graciją

„Frency & Mercury“ kūrėjas-dizaineris M. Eque išsiskiria savo unikaliu požiūriu, kad akiniai nėra vien aksesuaras, tai gyvenimo būdas. Šio prekės ženklo akinių rėmeliai ir saulės akiniai yra pripažinti visame pasaulyje bei žavi itin išpuoselėtos publikos skonį. Ryškus ir drąsus modelių dizainas atskleidžia Japonijos kultūros vertybes, bei gamybos meistrų kuriamą grožį, funkcionalumą. Išskirtinė šio prekės ženklo akinių rėmelių ir saulės akinių apdaila reikalauja itin daug laiko, tad produktai išsiskiria savo unikalia išvaizda ir spalvomis.
lengvi

Prabanga išpuoselėtam skoniui

„Frency & Mercury“ akinių rėmeliai ir saulės akiniai – tai visų pirma kokybė ir saviraiškos priemonė. Modeliams gaminti naudojamos tiek įprastos medžiagos, kaip acetatas, titanas, tiek taurieji metalai, kaip 18 karatų auksas, 925 prabos sidabras. Ilgi ieškojimai, eksperimentai, šiuos akinius paverčia išskirtiniu aksesuaru, kuris spinduliuoja savitą charakterį, o jų gamybai naudojamos medžiagos kuria pridėtinę vertę ne tik produktui, bet ir jo nešiotojui, suteikiant įvaizdžiui kūrybiškumo ir įkvėpimo akcentus.vid2

„Frency & Mercury“ akinių rėmelių ir akinių nuo saulės ieškokite „Vision Express“ optikos salone Gedimino pr. 3A, Vilniuje. Atskleiskite savo charakterį ir būkite žingsneliu priekyje mados pasaulyje!

49d19af7d1007d7806da05d82d1df23e www.frency-mercury.com