„KIOTO NAKAMURA“ – puikus stiliaus ir garso derinys!

„KIOTO NAKAMURA“ – tai gyvas ir energingas prekės ženklas jaunimui. Ryškios, kontrastingos ir, žinoma, madingos spalvos itin traukia akį, o funkcionalumas ir patogumas nepalieka abejingų. Susižavėsite ne tik rėmelių grožiu bei patogumu, bet ir išskirtine dovana – ausinėmis!

blog 3

 

Įkvėpimas

Šviesos, muzika, energingi ir siautulingi šokiai bei pasitikėjimas savimi – visa tai stengiamasi įkūnyti naujojoje japonų dizaino akinių rėmelių kolekcijoje. „KIOTO NAKAMURA“ akinių rėmelių kolekcija skirta išraiškingai asmenybei, pasižyminčiai spontaniškumu, mokėjimu džiaugtis gyvenimu. 

blog 2

 

Kolekcija

Puikų įvaizdį nuo šiol derinkite su puikiu garsu! Akį traukiančios ir drąsios rėmelių spalvos, žaismingumą ir energiją suteikiantys puošybos elementai puikiai tiks jaunimui, norinčiam išsiskirti ir tuo pačiu atrodyti itin stilingai. Visi akinių rėmelių modeliai pasižymi išskirtiniu ergonomiškumu, kuris leis jaustis itin patogiai, o itin stilingos, net 5 spalvų ausinės užtikrins džiugesio kupinas akimirkas! Nuo šiol, įsigiję riboto leidimo „KIOTO NAKAMURA“ akinių rėmelius, dovanų gausite ryškias, itin puikų muzikos skambesį užtikrinančias ausines. Jaunimui skirtos „KIOTO NAKAMURA“ kolekcijos ieškokite mūsų optikos salone Taikos pr. 61 PPC AKROPOLIS Klaipėdoje.

blog 1