2019-ųjų tendencijos: OPTI 2019

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai džiaugiasi galėdami pasidalinti savo įspūdžiais ir įžvalgomis iš ką tik įvykusios, vienos didžiausių parodų „OPTI 2019“ Miunchene, kurioje lankėmės 2019-ųjų sausio 25-27 dienomis. Paroda nustebino ne tik dalyvių ir lankytojų gausa, bet ir rinkos naujovėmis, kurios buvo pristatytos parodos metu. Tad kviečiame apžvelgti naujausias akinių rėmelių ir saulės akinių tendencijas, pasigrožėti garsiausių ir išskirtinių prekės ženklų naujomis kolekcijomis ir pasvarstyti, kokį įvaizdį rinksitės 2019 metais.

Spalvos ir dar kartą spalvos

Ryškių matinių, ryškių blizgių, kontrastingų spalvų derinių rėmeliai ir saulės akiniai – viena iš aiškiausiai identifikuojamų šių metų tendencijų. Na, o raudona spalva – šių metų karalienė, rinkitės Jums labiausiai patinkantį raudoną atspalvį, mėginkite netradicines rėmelių ar saulės akinių formas – 2019 metais būkite drąsūs!

Skaidrus plastikas užkariavo kūrėjų vaizduotę

Skaidraus plastiko akinių rėmeliai ir saulės akiniai yra vienas populiariausių metų akcentų. Skaidrus plastikas išties užkariavų mados dizainerių vaizduotę ir tai atsispindi akinių tendencijose. Jei ieškote kažko subtilaus ir madingo, tuomet skaidraus bespalvio ar spalvoto plastiko modeliai Jums tikrai patiks.

Medžiagiškumas, ekologija ir technologijos

Šiandien, kuomet svarbu yra ne tik kaip atrodome, ne tik kokius prekės ženklus renkamės, akinių tendencijose išskiriama ekologijos tema, kuomet akinių rėmeliai ir saulės akiniai yra gaminami iš augalų, naudojant tekstilę, medieną. Kitas svarbus elementas  – akinių rėmelių ir saulės akinių gamybai vis dažniau naudojamos 3D spausdinimo technologijos. Norint išgauti išskirtines formas ar itin lengvus, patvarius ir itin lankščius akinius – tai viena iš galimybių. Žinoma išskirtinės formos ir spalvos, žengia koja kojon su technologijomis. 

Akiniai – tai meno kūriniai

Akiniai – tai ne tik apsaugos nuo saulės ar regėjimo korekcijos priemonė – tai išskirtinis aksesuaras galintis padėti atskleisti asmenybę, tapti charakterio bruožus ar gyvenimo būdą atspindinčia detale. Tai atsispindi išskirtiniuose rėmelių ar saulės akinių modeliuose, kuomet į plastiką subtiliai įmontuotos metalinės detalės, skirtingų medžiagų deriniai. 

Jūsų komfortas – akinių kūrėjų iššūkis

Akiniai – Jūsų nuolatiniai Jūsų gyvenimo palydovai, turintys pasižymėti išskirtinius lengvumu, patogumu ir subtilumu, jog neužgožtų Jūsų asmenybės. Šiandien galite rinktis itin lengų titano, neopreno konstrukcijų rėmelius ar saulės akinius, kurie užtikrins maksimalų komfortą visur ir visada.