2018-ųjų saulės akinių tendencijos

Džiaugiantis saulėtomis dienomis ir aktyviai leidžiant laiką gamtoje, reikia ne tik nepamiršti saugoti savo akis nuo kenksmingų  saulės spindulių, bet ir išsirinkti tinkamus akinius, kurie papildytų įvaizdį ir leistų jaustis itin stilingai. VISION EXPRESS kviečia peržvelgti šių metų pagrindines saulės akinių tendencijas ir išsirinkti labiausiai tinkančius Jūsų įvaizdžiui.

Mikro

Šį pavasarį bei vasarą labiausiai pastebima tendencija – siauri ir maži akiniai nuo saulės. Šio tipo akiniai bus lyg vyšnia ant pyragaišio – pagyvins Jūsų įvaizdį, suteiks jam energijos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad šio modelio saulės akiniai labiau tinkami nešioti, kaip stiliaus akcentas, o norint vis dėlto užsitikrinti maksimalią apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių, verta rinktis didesnio dydžio akinius, kurie sumažintų galimybę spinduliams pasiekti Jūsų akis.

Slide1

Maxi

2018-ieji – tikas kontrastų metas. Šį sezoną tendencijų topuose išlieka ir itin dideli akiniai nuo saulės, kurie dažnu atveju tinka tiek smulkaus veido, tiek plataus veido savininkams. Dideli ir dar didesni akiniai nuo saulės – puikus ir universalus pasirinkimas!

Slide2

Ryškus kontūras

Ieškantiems kažko ypatingo, vertinantiems konstrukcijas ir detales, siūlome rinktis akinių nuo saulės modelius su paryškinta viršutine rėmelio linija. Šis elementas turi puikiai derėti prie Jūsų veido formos, svarbu atsižvelgti į antakių liniją, norint išsirinkti savo tobulus saulės akinius. Modeliai išsiskiria savo konstrukcija – viršutinė rėmelio forma aptaki arba kampuota.

Slide3

Sužibėkite

Ryškių detalių mėgėjams šį sezoną pasiūlymų taip pat apstu. Drąsiai rinkitės saulės akinių modelius, gausiai puoštus blizgiomis detalėmis ar kniedėmis, puoštus didelėmis žėrinčio metalo detalėmis ar visai skaidrius. Papildykite savo unikalų stilių – išreikškite savo asmenybę!

Slide4