2016-ųjų pavasaris | Akiniai nuo saulės

Ar jau esate pasiruošę pirmiesiems pavasario saulės spinduliams? Pristatome ryškiausias akinių nuo saulės tendencijas 2016-ųjų pavasariui. Mes jau nekantraujame išsirinkti ir pasimatuoti savuosius favoritus, o Jūs ar jau išsirinkote?

Dideli saulės akiniai – šio sezono „must have“

Ši saulės akinių tendencija išlieka jau kelis sezonus iš eilės ir vis nenuleidžia savo pozicijų. Šį kartą nėra labai svarbu kokios formos akinius nuo saulės pasirinksite, svarbiausia – dydis. Didelį dėmesį masyvioms formos skiria ir „Dolce & Gabbana“, ir „Gucci“ bei daugelis kitų mados namų. Tad jei norite mažų saulės akinių, rinkitės didelius ir tikrai būsite stilingi ne tik 2016-ųjų pavasarį, bet visus metus!

 Slide1  dideli fendi 2  dideli dior 1

Apvalios katės akys

Katės akių forma mylima ir vertinama už išraiškingumą, pabrėžiamus gražiausius moteriškus bruožus bei subtilų ekstravagancijos akcentą. Šį sezoną katės akių rėmeliai persmelkti futurizmo dvasios, išsiskiria savo unikaliu dizainu. Apvalūs akinių lęšiai ir katės akių formos rėmelis tikrai Jums leis sužibėti, neliksite nepastebėta. Nebijokite naujovių, rinkitės kontrastingas formas, berėmes arba dvigubo rėmo konstrukcijas, kurios įvaizdžiui suteiks modernumo.

Slide2 kates akys 1 jimmy choo kates akys fendi 2

Mėlyna

Esate stiliaus naujovių mėgėjas? Rinkitės šio pavasario spalvą – mėlyną. Tai spalva, simbolizuojanti rafinuotumą, prabangą ir didybę. Drąsiai derinkite mėlynus akinius nuo saulės su įvairiais drabužių raštais, atskleiskite savo vidinę ramybę ir laisvę. Neribokite savo įvaizdžio vienu mėlynu atspalviu, derinkite kelis.

Slide3 mėlyna carrera 1 melyna tiffany 2 

Aukso spindesys

Nebijokite aukso spindesio, 2016-ųjų pavasarį jis labai madingas. Auksinėmis detalėmis puošti akiniai nuo saulės suteiks įvaizdžiui rafinuotumo ir elegancijos, o žvilgesys – prabangos. Rinkitės tiek plono rėmelio modelius, tiek masyvius rėmus, dekoruotus auksinėmis detalėmis.

Slide4 gold jimmy choo 2 gold chopard 1

Tamsūs akinių lęšiai

Rinkitės kontrastingą įvaizdį nešiodami saulės akinius su itin tamsiais akinių lęšiais. Tai ne tik geriausia apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių, bet ir itin modernus akcentas, suteikiantis paslaptingumo. Akiniai nuo saulės su itin juodais arba veidrodiniais akinių lęšiais kombinuojami su ryškių spalvų rėmeliais tams Jūsų stilių apjungiančia detale.

Slide5 tamsus 2 dior tamsus 1

Dvigubas arba pusinis rėmelis

Šis pavasaris kupinas naujovių ir inovatyvių sprendimų. Jei mėgstate masyvius akinius nuo saulės, tačiau nenorite stambaus rėmelio, puiki išeitis bus pusinės rėmelių konstrukcijos. Naujovių mėgėjams siūlome išmėginti dvigubo rėmelių saulės akinių konstrukcijos, kurios atskleis Jūsų atvirą požiūrį ir drąsą.

Slide6 pusinis rėmas 1 miu miu dvigubas remelis 1

Berėmiai akiniai nuo saulės

Ieškote išskirtinumo bei maksimalaus komforto? Išmėginkite berėmius akinius nuo saulės. Unikalus konstrukcijos dizainas bei naudojamos technologijos ne tik patenkins Jūsų stiliaus ieškojimus, bet ir leis mėgautis patogumu. Tokių saulės akinių konstrukcijos dažniausiai išsiskiria lengvumu. „Vision Express“ optikos salonuose Vienuolio g. 14 Vilniuje ir PPC „BIG“ Klaipėdoje teiraukitės „Silhouette“ prekės ženklo saulės akinių.

Slide7 beremis silhouette 1 silhouette beremis 2

Veidrodiniai lęšiai

Būkite ryškūs ir tuo pačiu paslaptingi. Įvairiausių spalvų veidrodiniai akinių lęšiai suteiks Jūsų asmenybei išskirtinio spindesio ir unikalumo. Įvairiausių formų ir dydžių akiniai nuo saulės su veidrodiniais lęšiais tikrai atkreips aplinkinių dėmesį, išmėginkite!

Slide8 michael kors veidrodiniai 2 ray ban veidrodiniai 1

Pavasaris jau ant nosies, iki susitikimo „Vision Express“!